InteraktiveDixhitaleSinjalistika Sinjalizime dixhitale interaktive

Model 1561E-IOT 1851E-IOT 2151E-IOT
Ngjyra e këllëfës/kornizës E zezë/Argjendtë/e ​​bardhë (e personalizuar)
Madhësia e ekranit 15.6" 18.5" 21.5"
Stili Banesa e vërtetë
Panel me prekje Ekrani me prekje i projektuar kapacitiv
Koha e përgjigjes me prekje 8 ms
Dimensionet e kompjuterëve me prekje 391.84*34.9*344.84 mm 460.83*41.2*281.43 mm 525,73 x 41,2 x 317,2 mm
Lloji LCD TFT LCD (dritë e prapme LED)
Zona e dobishme e ekranit 345,5 mm x 195 mm 409,8 mm x 230,4 mm 476,64×268,11 mm
Raporti i pamjes 16:9
Rezolucioni optimal (vendas). 1920 x 1080 1366 x 768 1920 x 1080
Paneli LCD me lartësi pixel 0,17925 x 0,17925 mm 0,3 x 0,3 mm 0,24825×0,24825 mm
Ngjyrat e panelit LCD 16.7 milionë
Shkëlqimi i panelit LCD 250 cd/㎡(e personalizuar deri në 1000 cd/㎡ opsionale)
Koha e përgjigjes së panelit LCD 25 ms 14 ms  
Kendveshtrim
(tipike, nga qendra)
Horizontale ±85° ose 170° në total ±85° ose 170° në total ±89° ose 178° në total
Vertikale ±85° ose 170° në total ±80° ose 160° në total ±89° ose 178° në total
Raporti i kontrastit 800:1 1000:1
lidhës video dalëse Mini D-Sub 15-pin Lloji VGA dhe lloji HDMI (opsionale)
Ndërfaqja e hyrjes usb 2.0*2 & usb 3.0*2 & 2*COM (3*COM opsionale)
1*kufje 1*Mic1*RJ45 (2*RJ45 opsionale)
Zgjero ndërfaqen usb2.0usb3.0comPCI-E (karta SIM 4G, moduli wifi 2.4G&5G & Bluetooth opsional) M.2 (për CPU J4125)
Lloji i furnizimit me energji elektrike Hyrja e monitorit: +12V DC ±5%,5.0 A;DC Jack (2.5 ¢)
Hyrja e tullave me rrymë AC në DC: 90-240 VAC, 50/60 Hz
Konsumi i energjisë: më pak se 40 W Konsumi i energjisë: më pak se 50 W
ECM
(Inkorporoni modulin e kompjuterit)
ECM3: procesor Intel (J1900 & J4125)
ECM4: procesori Intel i3 (4 -10) ose 3965U
ECM5: procesori Intel i5 (4-10)
ECM6: procesori Intel i7 (4-10)
Kujtesa:DDR3 4G-16G Opsionale;DDR4 4G-16G Opsionale (Vetëm për CPU J4125);
Ruajtja: Msata SSD 64G-960G opsionale ose HDD 1T-2TB opsionale;
ECM8: RK3288;Rom: 2G;Blic: 16G;Sistemi Operativ: 7.1
ECM10: RK3399;Rom: 4G;Blic: 16G;Sistemi operativ: 10.0
Temperatura Funksionimi: 0°C deri në 40°C; Ruajtja -20°C deri në 60°C
Lagështia (jo kondensuese) Operimi: 20%-80%;Ruajtja: 10%-90%
Dimensionet e kartonit të transportit 444*280*466 mm (3 copë) 598x184x444 mm (2 copë) 598x184x444 mm (2 copë)
Pesha (përafërsisht) Aktuale: 3,5 kg; Transporti: 12 kg (3 copë) Aktuale: 5.4 kg; Transporti: 11.4 kg (2 copë) Aktuale: 5.7 kg; Transporti: 12 kg (2 copë)
Monitor garancie 3 vjet (Me përjashtim të panelit LCD 1 vit)
Jetëgjatësia e llambës së dritës së prapme: tipike 15,000 orë deri në gjysmën e shkëlqimit Jetëgjatësia e llambës së dritës së prapme: tipike 30,000 orë deri në gjysmën e shkëlqimit
Miratimet e Agjencisë CE/FCC/RoHS (UL & GS & CB & TUV të personalizuara)
Opsionet e montimit Montimi VESA 75 mm dhe 100 mm
interaktive

10,4-86 inç

interaktive
dixhitale
sinjalistikë

Personalizojeni produktet tuaja ideale
 • I papërshkueshëm nga spërkatja dhe pluhuri
 • Portret
  modaliteti
 • Korniza zero dhe dizajni i vërtetë i ekranit të sheshtë
 • Dizajn ultra i hollë
 • Mbështet instalime të ndryshme
 • Mbështet prekjen e 10 pikave
 • Standardi VESA 75mm&100mm
 • Shkëlqim i personalizuar
 • Rezolucioni i personalizuar

aplikacion

Nga shitja me pakicë, argëtimi te makineritë e kërkimit dhe sinjalistika dixhitale, është ideale për përdorim të vazhdueshëm në mjedise publike.
 • Makinë për pyetje publike

 • Catering

 • Lojë dhe bixhoz

 • Arsimi

performancë e shkëlqyer

Përpunues

Mundësuar nga procesorë të gjeneratës së re (procesorët e serive Intel dhe Android), ai përmirëson përvojën e përdoruesve.

RAM/ROM

Ofroni disa opsione RAM/ROM për të kënaqur nevojat tuaja.

Sistemi

Mbështetni Windows, Android dhe Linux.
 • CPU
 • ROM
 • RAM
 • DRITARET
 • ANDROID
 • LINUX

EKRANI I AVANCUAR
DIZAJN

Adopton dizajnin e vërtetë të sheshtë dhe me korniza zero.
Madhësia e personalizuar nga 10,4 inç në 86 inç.

Shfaq në madhësi të shumëfishta

Mbështet kërkesën e personalizimit të dimensioneve.

produkt
shfaqje

Koncepti i dizajnit Morden përcjell vizion të avancuar.

Horizontale dhe
ekran vertikal
instalimi

Qoftë horizontale apo vertikale, përshtatet në mënyrë të përkryer,
plotësojnë kërkesat e mjediseve të ndryshme.
 • Dixhitale
  Sinjalistika
 • Të ngulitura
 • E montuar në mur
 • Kundër
  Top

dizajn qëndrueshmëri

SPLASH dhe Pluhur
Rezistente

TouchDisplays është e përkushtuar në dizajnimin e produkteve më të mira në klasë dhe të qëndrueshme.Standardi i përparmë IP65, rezistent ndaj spërkatjes dhe pluhurit e bëjnë serinë POS të përshtatshme për mjedise të vështira operimi, duke zgjatur jetën e saj të shërbimit.

Plotësisht
Përshtatje
Mbështetje

Ofroni shërbimin ODM&OEM për të përmbushur në mënyrë të përsosur nevojat tuaja të specializuara.

Pamja e jashtme
Përshtatje

Mundësuar nga procesorë të gjeneratës së re (procesorët e serive Intel dhe Android), ai përmirëson përvojën e përdoruesve.

Funksioni
Përshtatje

Shtoni më shumë funksione produkteve për të kënaqur nevojat.

Moduli
Përshtatje

Dizajnoni produktin tuaj ideal sipas kërkesave tuaja.

Na dërgoni mesazhin tuaj:

WhatsApp Online Chat!