• ODM-OEM
 • 15 inch POS Terminal
 • 15.6 inch POS Terminal
 • 18.5 inch POS Terminal
 • 21.5 inch touch all in one
 • 首页banner-白板(1)
 • cilësi

  cilësi

  Quality is our culture. TouchDisplays focus on supplying durable and reliable products. Every single product would be tested good before delivered to you.
 • certifikatë

  certifikatë

  Our factories have grown into a ISO 9001/ ISO 14001 certified manufacturer of high quality. Our products comply with CE/ FCC/ ROHS ( UL/ GS customizable).
 • prodhues

  prodhues

  prodhues i kontakt POS / preki të gjitha në një / kontakt Vëzhguesit / bordet Arsimit mbi 15 vjet. E vendosur në Chengdu, Kinë.
 • 15.6 inç POS

15.6 "Multi touch POS Option Ekonomik

- ODM / OEM

- Modë Super Slim Projektimi

- Printer / RFID / NFC / MSR / ibutton opsionale

- Mbështetja e klientit Display Monitor ose VFD Zgjasë

Përmbledhje

TouchDisplays vazhdoi dizajn Klasa Botërore për zhvillimin e produkteve inteligjente teknologjisë së lartë për implementation.We mbarë botën specializuar në elektronikë të teknologjisë së lartë; Prekni sensorë, HD ekran optimization, optimization të zbatimit të sistemit dhe të projektimit skemë.

TouchDisplays ushtron menaxhimit të rreptë të cilësisë dhe i përmbahet garancive të cilësisë që garantojnë para dhe pas shitjes mbështetje teknike. Produktet tona kanë aplikim të tregut në arsim, argëtim, mjekësore, komerciale [bankar / financat] dhe të biznesit të përgjithshme ...

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Send your message to us:

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
WhatsApp Online Chat !