основни предности

 • Контрола на квалитет

  Контрола на квалитет

  Ние строго се придржуваме до строгата проверка на материјалите за производство на производите и сите готови производи за тест за стареење, тест за висока и ниска температура, тест за екран на допир итн.
 • ОДМ

  ОДМ

  Повеќе од 10 години искуство, прилагодено POS-терминал / допрете сè на еден / монитор на допир, поддржете прилагодено лого / боја / изглед / Интернет / структура / сертифицирање (UL / GS / TUV по избор) итн. Професионална перспектива за да се постигне рамнотежа помеѓу Естетика и изведба
 • Чувствителност и контрола на пазарот

  Чувствителност и контрола на пазарот

  Отсекогаш сме имале висока чувствителност и добра контрола на индустријата, така што секогаш можеме да ја сфатиме новата побарувачка и насока на пазарот и да најдеме најкорисни информации за производство на производи што ги задоволуваат потребите на потрошувачите.
Company
Profile

Профил на компанијата

TouchDisplays основана во 2009 година, се фокусира на прилагодување, истражување и развој на производи.

TouchDisplays го продолжи дизајнот од светска класа за развој на интелигентни високо-технолошки производи за имплементација низ целиот свет. Ние сме специјализирани за високо-технолошка електроника, сензори за допир, оптимизација на HD дисплеј, оптимизација на системската апликација и дизајн на шемата.

TouchDisplays вежба строго управување со квалитетот и се придржува до гаранции за квалитет кои гарантираат техничка поддршка пред и по продажбата.

 • 11години
  Основање
 • 1500единици
  Дневен капацитет за производство
 • 10000м2 +
  Фабричка површина
 • 50+ земји
  Земји за соработка
 • 15 инчни допирни терминали на допир
  15 инчни допирни терминали на допир
 • 15,6 инчни допирни ПОС-терминали
  15,6 инчни допирни ПОС-терминали
 • 18,5 инчен допир ПОС сè во едно
  18,5 инчен допир ПОС сè во едно
 • Прилагодено стилски ПОС-терминал сè-во-едно
  Прилагодено стилски ПОС-терминал сè-во-едно
 • Вистински рамен монитор на допир
  Вистински рамен монитор на допир
 • Бела табла Идеално употреба во средна и конференциски сали, соби класа
  Белата табла идеално користете ја во средна и ...

Услуга
и поддршка

решенија

Техничка поддршка

Услуга по продажба

Имаме цела низа решенија за точка на услуга, хотели, забавни простории, ресторани, купувачи водени од клиенти, интерактивна дигитална сигнализација, дисплеи со кои се соочува клиентот, виртуелни продавници, индустриски, медицински, игри и коцкање. Поддржете удобна, постојана услуга што ви помага да го водите целиот свој бизнис.

Техничката поддршка е достапна во секое време.

Техничка поддршка пред продажба : TouchDisplays овозможуваат прилагодување, услуги за дизајн.

Техничка поддршка по продажба: Ако имате какво било прашање или проблем со производот, ние ќе одговориме навремено, ќе најдеме проблеми со производи преку Интернет или преку видеа и ќе предложиме ефективни решенија

Ние ќе обезбедиме инсталација, употреба, конфигурација и други аспекти на дијагностицирање на проблеми и смена на проблеми.

Услуга и поддршка на животниот циклус на производството. Тригодишна гаранција (освен 1 година за ЛЦД-панел) е стандардна, исто така поддржува подолга гаранција ако ви треба, 4 години или 5 години (дополнително полнење на гаранција) за да одговара на вашите потреби. Со строги стандарди за производство, осигурете се дека работи 24 часа зависно од работењето.

Испратете ни ја пораката до нас:

WhatsApp Интернет разговор!