15 inçTERMINALET POS Terminalet POS 15 inç

Specifikimi i POS-it Gjithçka-në-Një me prekje 15 inç
Model 1515E-IDT 1515G-IDT
Ngjyra e këllëfës/kornizës E zezë/Argjendtë/E bardhë (e personalizuar) me proces të veshjes me fuqi
Materiali i trupit Aliazh alumini
Paneli me prekje (Stil i sheshtë i vërtetë Ekrani me prekje i projektuar kapacitiv
Prek Koha e përgjigjes 2.2 ms 8 ms
Prekni Dimensionet e kompjuterit POS 372 x 212 x 318 mm
Lloji i panelit LCD TFT LCD (dritë e prapme LED)
Paneli LCD (Numri SizeBrandModel) 15.0" AUOG150XTN03.5
Modaliteti i ekranit të panelit LCD TN, Normalisht e bardhë
Zona e dobishme e ekranit të panelit LCD 304,128 mm x 228,096 mm
Raporti i pamjes 4:3
Rezolucioni optimal (vendas). 1024 x 768
Konsumi tipik i energjisë së panelit LCD 7,5 W (model krejt i zi)
Trajtimi i sipërfaqes së panelit LCD Kundër shkëlqimit, Fortësia 3H
Pixel Pixel Panel LCD 0,099 x 0,297 mm 0,297 x 0,297 mm
Ngjyrat e panelit LCD 16,7 M / 262K ngjyra
Paneli LCD Gama e ngjyrave 60%
Shkëlqimi i panelit LCD 350 cd/㎡
Raporti i kontrastit 1000∶1 800∶1
Koha e përgjigjes së panelit LCD 18 ms
Kendveshtrim
(tipike, nga qendra)
Horizontale CR=10 80° (majtas), 80° (djathtas)
Vertikale CR=10 70° (sipër), 80° (poshtë)
Lidhësi i sinjalit të videos në dalje Mini D-Sub 15-pin Lloji VGA dhe lloji HDMI (opsionale)
Ndërfaqja hyrëse USB 2.0*2 & USB 3.0*2 & 2*COM (3*COM opsionale)
1*kufje 1*Mic1*RJ45 (2*RJ45 opsionale)
Zgjero ndërfaqen usb2.0usb3.0comPCI-E (karta SIM 4G, moduli wifi 2.4G&5G & Bluetooth opsional) M.2 (për CPU J4125)
Lloji i furnizimit me energji elektrike Hyrja e monitorit: +12VDC ±5%,5.0 A;DC Jack (2.5 £)
Hyrja e tullave me rrymë AC në DC: 100-240 VAC, 50/60 Hz
Konsumi total i energjisë: Më pak se 60 W
ECM
(Inkorporoni modulin e kompjuterit)
ECM3: procesor Intel (J1900 & J4125)
ECM4: procesori Intel i3 (4 -10) ose 3965U
ECM5: procesori Intel i5 (4-10)
ECM6: procesori Intel i7 (4-10)
Kujtesa:DDR3 4G-16G Opsionale;DDR4 4G-16G Opsionale (Vetëm për CPU J4125);
Ruajtja: Msata SSD 64G-960G opsionale ose HDD 1T-2TB opsionale;
ECM8: RK3288;Rom: 2G;Blic: 16G;Sistemi Operativ: 7.1
ECM10: RK3399;Rom: 4G;Blic: 16G;Sistemi operativ: 10.0
Temperatura e panelit LCD Funksionimi: 0°C deri +65°C;Ruajtja -20°C deri +65°C (+65°C si temperatura e sipërfaqes së panelit)
Lagështia (jo kondensuese) Operimi: 20%-80%;Ruajtja: 10%-90%
Dimensionet e kartonit të transportit 450 x 280 x 470 mm (Tip.);
Pesha (përafërsisht) Aktuale: 6,8 kg (Lloji) ; Transporti: 8,2 kg (Tip.)
Monitor garancie 3 vjet (me përjashtim të panelit LCD 1 vit)
Jeta e funksionimit të panelit LCD 50,000 orë
Miratimet e Agjencisë CE/FCC/RoHS (UL & GS & TUV të personalizuara)
Opsionet e montimit Montimi VESA 75 mm dhe 100 mm (Hiq mbështetësin)
Opsionale 1: Ekrani i klientit
Monitor i dytë i ekranit 0971E-DM
Ngjyra e këllëfës/kornizës E zezë/Argjendtë/E bardhë
Madhësia e ekranit 9.7"
Stili Banesa e vërtetë
Dimensionet e monitorit 268,7 x 35,0 x 204 mm
Lloji LCD TFT LCD (dritë e prapme LED)
Zona e dobishme e ekranit 196,7 mm x 148,3 mm
Raporti i pamjes 4∶3
Rezolucioni optimal (vendas). 1024×768
Paneli LCD me lartësi pixel 0,192 x 0,192 mm
Paneli LCD Rregullimi i ngjyrave RGB-shirit
Shkëlqimi i panelit LCD 300 cd/㎡
Raporti i kontrastit 800∶1
Koha e përgjigjes së panelit LCD 25 ms
Kendveshtrim
(tipike, nga qendra)
Horizontale ±85° (majtas/djathtas) ose 170° në total
Vertikale ±85° (majtas/djathtas) ose 170° në total
Konsumi i energjisë ≤5 W
Jetëgjatësia e llambës së dritës së prapme 20,000 orë tipike
Konektori i sinjalit të videos në hyrje Mini D-Sub 15-Pin VGA ose HDMI Opsionale
Temperatura Funksionimi: -0°C deri në 40°C; Ruajtja -10°C deri në 50°C
Lagështia (jo kondensuese) Operimi: 20%-80%;Ruajtja: 10%-90%
Pesha (përafërsisht) Aktuale: 1.4 kg;
Monitor garancie 3 vjet (me përjashtim të panelit LCD 1 vit)
Miratimet e Agjencisë CE/FCC/RoHS (UL & GS & TUV të personalizuara)
Opsionet e montimit Montimi VESA 75&100 mm
Opsioni 2: VFD
VFD VFD-USB ose VFD-COM (USB ose COM Opsionale)
Ngjyra e këllëfës/kornizës E zezë/Argjendtë/E bardhë (e personalizuar)
Metoda e shfaqjes Ekran fluoreshente me vakum jeshil blu
Numri i Personazheve 20 x 2 për matricën 5 x 7 pika
Shkëlqimi 350~700 cd/㎡
Fonti i karakterit 95 Alfanumerikë dhe 32 Karaktere Ndërkombëtare
Ndërfaqja RS232/USB
Madhësia e karakterit 5,25 (P) x 9,3 (H)
Madhësia e pikës (X*Y) 0,85* 1,05 mm
Dimensioni 230*32*90 mm
Fuqia 5V DC
Komanda CD5220, EPSON POS, Aedex, UTC/S, UTC/E, ADM788, DSP800, EMAX, LOGIC CONTROL
Gjuha (0×20-0x7F) SHBA, FRANCË, GJERMANI, MB, DANIMARKË, DANIMARKË II, SUEDI, ITALI, SPANJË, PAN, NORVEGJI, SLAVONIK, RUSI
Monitor garancie 1 vit
Opsionale 3: MSR (Lexuesi i kartave)
MSR (lexues i kartave) 1515E MSR 1515G MSR
Ndërfaqja USB, Real Plug and Play
Mbështetni ISO7811, formatin standard të kartës, CADMV, AAMVA, e kështu me radhë;
Lloji i pajisjes mund të gjendet përmes Device Manager;
Mbështet një sërë formatesh standarde të të dhënave dhe formate të të dhënave të kartave magnetike ISO të leximeve të ndryshme jo të synuara.
Shpejtësia e leximit 6,3 ~ 250 cm/sek
Furnizimi me energji elektrike 50mA±15%
Jeta e kokës Më shumë se 1000000 herë
Tregues LED, pa sinjalizues
Vëllimi (gjatësia X gjerësia X lartësia): 58.5*83*77mm
Monitor garancie 1 vit
Materiale ABS
Pesha 132,7 g
Temperatura e funksionimit -10℃ ~ 55 ℃
Lagështia 90% jo kondensues

15 inç

POS
TERMINALET

Trashëgoni klasiken
 • I papërshkueshëm nga spërkatja dhe pluhuri
 • Dizajni i fshehur i kabllove
 • Korniza zero dhe dizajni i vërtetë i ekranit të sheshtë
 • Ekran i rregullueshëm me kënd
 • Mbështet pajisje të ndryshme
 • Mbështet prekjen e 10 pikave
 • 3 vjet garanci
 • Shtresë e plotë alumini
 • Mbështetje
  ODM&OEM

shfaqja

Ekrani me prekje PCAP miraton dizajnin e vërtetë të sheshtë, me kornizë zero, i cili rrit performancën, qëndrueshmërinë dhe përvojën e përdoruesit.Nëpërmjet ekranit të dizajnuar unik, stafi mund të ketë komunikim më intuitiv dhe të qartë njeri-makinë.
 • 15″ Ekran TFT LCD PCAP
 • 350 Shkëlqimi i thërrmijave
 • 1024*768 rezolucioni
 • 4:3 Raporti i pamjes

Konfigurimi

Nga procesori, RAM, ROM tek sistemi. (Mbështetje Windows, Android dhe Linux).Bëni produktin tuaj me zgjedhje të ndryshme konfigurimi.
 • CPU
  DRITARET
 • ROM
  ANDROID
 • RAM
  LINUX

dizajni

te gjitha alumini
zorrë

E bën të gjithë makinën të qëndrueshme.
Formoni një mbrojtje të fortë të sipërfaqes.

dizajn operacional

dhjetë pikë
prekje

TouchDisplays ofron një ekran që mbështet shumë prekje.Ndihmon punonjësit të jenë më arbitrarë në operacionet e tyre të përditshme dhe të rrisin efikasitetin e punës.

dizajn qëndrueshmëri

spërkatje
dhe rezistente ndaj pluhurit

Standardi IP65 (përpara) i mbrojtur nga derdhja mbron ekranin nga erozioni i ujit, rrit jetën e shërbimit.

ndërfaqet

Ndërfaqet e ndryshme i bëjnë produktet të disponueshme për të gjitha pajisjet periferike POS.Nga sirtarët e parave të gatshme, printeri, skaner deri te pajisjet e tjera, ai siguron mbulimin e të gjithë pajisjeve periferike.

të personalizuara
shërbimi

gjithmonë duke pritur
për nevojat tuaja

TouchDisplays gjithmonë pret me padurim t'u përgjigjet nevojave të klientëve për produkte unike.Ne mund të propozojmë zgjidhje sipas nevojave tuaja, ose të bëjmë produkte të personalizuara sipas kërkesave tuaja.

fshehur-kabllo
dizajni

adoptoni një menaxhim të veçantë kabllor

Mbajeni banakun të thjeshtë dhe të pastër për shkak të fshehjes së të gjitha kabllove në stendë.

produkt
shfaqje

Koncepti i dizajnit Morden përcjell vizion të avancuar.

mbështetje periferike

tërheqin më shumë konsumatorë

Seritë e terminaleve POS mbështesin të gjithë aksesorët POS, për shembull, ekranin e klientit.Mund të japë informacione për mallrat, informacione reklamuese ose ngjarje të tjera.Krijoni vlerë unike dhe më shumë mundësi shitjesh.
  Shfaqja e klientit
  Sirtar Cash
  Printer
  Skaner
  VFD
  Lexues karte

aplikacion

i favorshëm në çdo ambient me pakicë dhe mikpritje

Trajtoni me lehtësi biznesin në raste të ndryshme, Bëhuni një asistent i shquar.
 • supermarket

 • bar

 • hotel

 • Kinema

Na dërgoni mesazhin tuaj:

WhatsApp Online Chat!