InteraktiveElektronikeTabela e bardhë Tabela e bardhë elektronike interaktive

Tabela e bardhë elektronike interaktive

Modeli: GTM503B

Prezantimi i produkteve

Aplikacion

Veçori

Specifikimi kyç

55 白板详情

 

Mënyra e komunikimit në epokën e re, tabela e bardhë interaktive e TouchDisplays është e përshtatshme në mënyrë ideale për bizneset dhe arsimin.

 

Ekrani me rezolucion të lartë të tabelës interaktive të TouchDisplays dhe ndarja e lehtë e imazheve stimulon ndërveprimin dhe lehtëson mësimin.

 

Shtoni një kënaqësi të mrekullueshme për takimet tuaja të biznesit, telekonferencat, prezantimet.

Specifikimi i kornizës së montimit_页面_1

Specifikimi i kornizës së montimit_页面_3Specifikimi i kornizës së montimit_页面_4

Specifikimi i kornizës së montimit_页面_5

Model

6501E-IOT

Ngjyra e këllëfës/kornizës

E zezë/Argjendtë/e ​​bardhë (e personalizuar)

Madhësia e ekranit

65″

Panel me prekje

Ekran me prekje IR

Koha e përgjigjes me prekje

16 ms

Dimensionet e kompjuterëve me prekje

1483 mm*80.4 mm*858 mm

Lloji LCD

TFT LCD (dritë e prapme LED)

Zona e dobishme e ekranit

1428,48 mm x 803,52 mm

Raporti i pamjes

16: 9

Rezolucioni optimal (vendas).

1920 x 1080 (rezolucion 4K opsional)

Paneli LCD me hapsi pixel

0,248 x 0,744 mm

Ngjyrat e panelit LCD

1,07 G ngjyra (8-bit+FRC)

Shkëlqimi i panelit LCD

350 cd/m2 (e personalizuar deri në 1000-2000 cd/m2 opsionale)

Koha e përgjigjes së panelit LCD

6,5 ms

Raporti i kontrastit të panelit LCD

5000:1

Kendveshtrim

Horizontale

±89° ose 178° në total

(tipike, nga qendra)

Vertikale

±89° ose 178° në total

Moduli i monitorit

ndërfaqja hyrëse

VGA (për hyrjen e ekranit të kompjuterit) DVIHDMI (për një hyrje tjetër të ekranit)

Dalja e kufjeve*1Audio në*1

Moduli i kompjuterit

Ndërfaqja hyrëse

USB 2.0*4 (USB 3.0*1 opsionale) PCI-E (kartë SIM 4G, WIFI dhe Bluetooth opsionale)

ndërfaqja e daljes

Kufje*1Mic*1Com*3RJ45*1

VGA (për daljen e ekranit të kompjuterit) dhe HDMI (për daljen e ekranit të dytë)

Zgjero ndërfaqen

USB2.0*4Com*21*PLTSATA3.0

ECM (Embed Computer Modul)

ECM4:Procesor Intel® i3 5010U (Dual Core 2.1GH, Fanless);

ECM5:Procesori Intel® i5 5200U (Dual Core 2.2GHz/2.7GHz Turbo, Fanless);

ECM6:Procesor Intel® i7 5500U (Dual Core 2.4GHz/3.0GHz Turbo, Fanless);

HDD:500 G (1 TB opsionale) oseSDD:32G (deri në 128G opsionale);

Kujtesa:DDR3 4G (deri në 16G);

Përmirësimi i CPU-së:Seria 6 I3-I7th7thopsionale

Sistemi operativ:Win7Pos gati7Win8XPWinCEVistaLinux Ubuntu

ECM9:Cortex-A53 8 Core 1.5 GHz;GPU: PowerVR G6110;

rom:2G (deri në 4G opsionale);Blic:8G (deri në 32G opsionale);

Sistemi operativ: 5.1 ose 6.0

ECM10:Dual Cortex-A72 + Quad Cortex-A53 6 Corte 2.0 GHz;GPU: Mali-T860 ;

rom: 2G (deri në 4G opsionale);Blic:8G (deri në 32G opsionale);

Sistemi operativ: 7.0

Lloji i furnizimit me energji elektrike

Hyrja e tullave me rrymë AC në DC: 90-240 VAC, 50/60 Hz

Konsumi i energjisë: 90 W

Temperatura

Funksionimi: 0°C deri në 40°C; Ruajtja -20°C deri në 60°C

Lagështia (jo kondensuese)

Operimi: 20%-80%;Ruajtja: 10%-90%

Dimensionet e kartonit të transportit

1600 x 240 x 1000 mm (2 copë)

Pesha (përafërsisht)

Produkti aktual: 41 kg (1 copë) ;Transporti: 99 kg (2 copë)

Monitor garancie

4 vjet (Me përjashtim të panelit LCD 1 vit)

Jetëgjatësia e llambës së dritës së prapme: tipike 30,000 orë deri në gjysmën e shkëlqimit

Miratimet e Agjencisë

CE/FCC RoHS (UL GS opsionale)

Opsionet e montimit

Montimi VESA 200mmx100mm

Na dërgoni mesazhin tuaj:

WhatsApp Online Chat!