Na kontaktoni - Ekranet me prekje

Na kontaktoni

Nëse keni nevojë për ndonjë mbështetje ose pyetje, na dërgoni email në info@touchdisplays-tech.com,
telefononi ose na shtoni në+86 13980949460 (Skype/WhatsAPP/Wechat), ose dorëzoni formularin më poshtë.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

Na dërgoni mesazhin tuaj:

WhatsApp Online Chat!