Shenja me prekje e vërtetë e sheshtë 21,5 inç

Shenja me prekje e vërtetë e sheshtë 21,5 inç

Modeli: GTM503B

Prezantimi i produkteve

Aplikacion

Veçori

Specifikimi kyç

true-flat-touch-all-in-one-pc-4

TouchDisplays multifunksionale Touch Interactive Digital Signage ofron një platformë të fuqishme të bazuar në Windows ose në Android.Me trashësi të personalizuar ofron një produkt të klasës komerciale.Prekja e projektuar me shumë prekje dhe montimi VESA e bëjnë atë të përmbushë xhamin e kalitur për shumë qëllime, i krijuar për t'i bërë ballë mjedisit ekstrem të funksionimit.

true-flat-touch-all-in-one-pc-3
true-flat-touch-all-in-one-pc-1

Touch Display shfaq sinjalistikën interaktive të shfaqur me aftësinë e tij për shumë qëllime.Ne bëjmë kioska të personalizuara të ndërtuara ose me trashësi të personalizuar për t'iu përshtatur kioskave tuaja.Me një vrima të pajtueshme VESA, është gjithashtu në gjendje të montohet në mur ose në dysheme me një kllapa.Përfitoni nga ndriçimi i lartë opsional dhe këndi i vërtetë i shikimit, sinjalistika jonë dixhitale është e lexueshme nga rrezet e diellit.

POS-terminal-9

Procesorë jashtëzakonisht të fuqishëm dhe me konsum të ulët pa ventilator;
Opsione fleksibël të CPU-së për versione të ndryshme Android;
Gamë e gjerë nga Intel j1800 deri te i7 gjenerata e fundit e 7-të për Windows.
2151E Touch All In One PC ekzekuton shpejt aplikacionet kritike, ju ndihmon t'u shërbeni klientëve tuaj edhe më shpejt.
Procesor pa ventilator, pra konsum i ulët dhe një mjedis pa zhurmë.

true flat touch all in one pc (5)
true-flat-touch-all-in-one-pc-6

NDËRFAQJA

Ofrohen ndërfaqe të shumta: HDMI/VGA, USB, Rj45, Mic dhe të tjera, instalimi i hyrjes dhe daljes së videos është i shpejtë dhe i lehtë.USB-ja me energji është e disponueshme për më shumë lidhje periferike.

外围设备

PERIFERALET

Përtej ekranit të fuqishëm të ekranit me shumë prekje PACP, pajisje të shumta periferike janë të disponueshme për të përmbushur të gjitha llojet e aplikacioneve, duke përfshirë komunikimin në fushë afër (NFC/RFID), printerët termikë të lexuesit të shiritave mag (MSR) dhe të tjerë.Wi-Fi i integruar dhe bluetooth e bëjnë atë të aftë të lidhet në çdo kohë dhe kudo.

APLIKACION

true flat touch all in one pc (8)

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 •  

  TouchDisplays 'Touch IDS (Signage dixhitale interaktive) me mbështetjen e aftësive prodhuese vertikale me shumë përvojë, është projektuar për të gjitha llojet e industrisë me teknologjinë më të fundit LCD për të siguruar besueshmëri të lartë dhe përvojë të shkëlqyer të përdoruesit.

   

  Kombinon një kompjuter me ekran me prekje të kategorisë komerciale me procesorin e fuqishëm Android që ofron shpejtësi të pakrahasueshme kompjuterike.

   

  Me zgjidhje të personalizuara për klientët ofrojnë një shumëllojshmëri madhësish.

  Model

  2151E-IOT-F

  Ngjyra e këllëfës/kornizës

  E bardha

  Madhësia e ekranit

  21,5"

  Panel me prekje

  Ekran me prekje kapacitiv i projektuar

  Pikat e prekjes

  10

  Koha e përgjigjes me prekje

  8 ms

  Dimensionet e TouchAIO

  524 x 46 x 315,5 mm

  Lloji LCD

  TFT LCD (dritë e prapme LED)

  Zona e dobishme e ekranit

  477,8 mm x 269,3 mm

  Raporti i pamjes

  16:9

  Rezolucioni optimal (vendas).

  1920*1080

  Paneli LCD me lartësi pixel

  0,1875 x 0,1875 mm

  Ngjyrat e panelit LCD

  16.7 milionë

  Shkëlqimi i panelit LCD

  250 cd/m2

  Koha e përgjigjes së panelit LCD

  16 ms

  Kendveshtrim

  (tipike, nga qendra)

  Horizontale

  ±89° ose 178° në total (majtas/djathtas)

  Vertikale

  ±89° ose 178° në total (lart/poshtë)

  Raporti i kontrastit

  3000:1

  Lidhësi i sinjalit video në dalje

  Mini D-Sub 15-Pin Lloji VGA dhe lloji HDMI

  Ndërfaqja

  usb 2.0*4 (usb 3.0*2 opsionale) PCI-E (kartë SIM 4G, wifi dhe Bluetooth opsionale)

  Kufje*1Mic*1Com*3RJ45*1

  Lloji i furnizimit me energji elektrike

  Ndërfaqja e hyrjes së monitorit: +12VDC ±5%,6.0 A;DC Jack (2.5)

  Hyrja e tullave me rrymë AC në DC: 100-240 VAC, 50/60 Hz

  Konsumi i energjisë: 50 W

  ECM

  (Inkorporoni modulin e kompjuterit)

  ECM3:Procesori Intel J1900 (Katër bërthama 2.0 GHz/2.4 GHz, pa ventilator)

  ECM4:Procesori Intel i3-4010U (Dual Core 1.7 GHz, pa ventilator)

  ECM5:Procesori Intel i5-4200U (Dual Core 1.6GHz/2.6GHz Turbo, Pa ventilator)

  ECM6:Procesori Intel i7-4500U (Dual Core 1.8GHz/3GHz Turbo, Pa ventilator)

  SATA3:HDD 500G (deri në 1TB opsionale) ose SDD 32G (deri në 128G opsionale)

  Kujtesa:DDR3 4G (zgjat deri në 16G Opsionale)

  Përmirësimi i CPU-së:Seritë J3160 & I3-I7 5th6th7thopsionale

  Sistemi operativ:Win7Pos Ready7Win8XPWinCEVistaLinux

  ECM9:Cortex-A53 8Bërthama 1.5 GHz;GPU: PowerVR G6110

  rom:1G (deri në 2G4G opsionale);Blic:8G (deri në 32G opsionale)

  Sistemi operativ: 5.1 ose 6.0

  Temperatura

  Funksionimi: 0°C deri në 40°C; Ruajtja -20°C deri në 60°C

  Lagështia (jo kondensuese)

  Operimi: 20%-80%;Ruajtja: 10%-90%

  Dimensionet e kartonit të transportit

  620 x 206 x 456 mm (2 copë)

  Pesha (përafërsisht)

  Produkti aktual: 5,1 kg (1 copë) ; Transporti: 13,2 kg (2 copë)

  Monitor garancie

  3 vjet (Me përjashtim të panelit LCD 1 vit)

  Jetëgjatësia e llambës së dritës së prapme: tipike 50,000 orë deri në gjysmën e shkëlqimit

  Miratimet e Agjencisë

  CE/FCC/RoHS (UL ose GS për të personalizuar)

  Opsionet e montimit

  Montimi VESA 75 mm dhe 100 mm

  Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni atë

  Produktet e rekomanduara

  Na dërgoni mesazhin tuaj:

  WhatsApp Online Chat!