19 инчен монитор на допир со отворена рамка

9,7-86 инчи

интерактивни
дигитален
сигнализација

Прилагодете ги вашите идеални производи
 • Отпорен на прскање и прашина
 • Портрет
  Мод
 • Нулта рамка и дизајн со вистински рамен екран
 • Ултра тенок дизајн
 • Поддржете различна инсталација
 • Поддржете допир со 10 точки
 • VESA стандард 75мм и 100мм
 • Прилагодена осветленост
 • Прилагодена резолуција

апликација

Од малопродажба, забава до машини за пребарување и дигитални знаци, тој е идеален за континуирана употреба во јавни средини.
 • Јавна машина за пребарување

 • Угостителство

 • Игра и коцкање

 • Образование

одлични перформанси

Процесор

Напојуван со процесори од новата генерација (интел серии и процесори на Android), го подобрува искуството на корисниците.

RAM/ROM

Понудете неколку опции на RAM/ROM за да ги задоволите вашите потреби.

Систем

Поддржете Windows, Android и Linux.
 • Процесорот
 • ROM
 • RAM меморија
 • ПРОЗОРЦИ
 • ANDROID
 • LINUX

НАПРЕДЕН ЕКРАН
ДИЗАЈН

Го приспособува вистинскиот рамен дизајн и дизајн со нула рамка.
Прилагодена големина од 9,7 инчи до 86 инчи.

Приказ во повеќе големини

Поддржете го барањето за прилагодување на димензиите.

производ
покажуваат

Концептот за дизајн на Morden пренесува напредна визија.

Хоризонтална и
вертикален екран
инсталација

Без разлика дали е хоризонтална или вертикална, совршено се вклопува,
ги исполнуваат барањата на различни средини.
 • Дигитален
  Означување
 • Вградени
 • Монтирана на ѕид
 • Бројач
  Врв

дизајн на издржливост

ПЛИСКУВАЊЕ и прашина
Отпорен

TouchDisplays е посветен на дизајнирање квалитетни, издржливи производи.Предниот стандард IP65 отпорен на прскање и отпорен на прашина ја прави серијата POS погодна за сурова работна средина, продолжувајќи го нејзиниот век на траење.

Полно
Прилагодување
Поддршка

Понудете ODM&OEM услуга за совршено да ги задоволи вашите специјализирани потреби.

Изглед
Прилагодување

Напојуван со процесори од новата генерација (интел серии и процесори на Android), го подобрува искуството на корисниците.

Функција
Прилагодување

Додадете повеќе функции на производите за да ги задоволите потребите.

Модул
Прилагодување

Дизајнирајте го вашиот идеален производ според вашите барања.

Испратете ни ја вашата порака:

WhatsApp онлајн разговор!