Retail & Restaurant

Touch Solutions Rritja e Eksperienca me pakicë

图片 2

Touchdisplays është ofrues i besueshëm touch zgjidhje për sistemin e shitjes me pakicë, ne të sigurojë klientët me modë,

cilësi të lartë, jetë të gjatë, të besueshme përdorimi projektimit të produktit rreth orën.

Touch-enabled zgjidhje nga Touchdisplays ndihmojë në përmirësimin e përvojën e blerësit dhe zgjedh operacionet në të gjithë

duke çuar  shitësit e gjithë bota. Në dyqan sistemet e kemi futur kohët e fundit do të ndihmojë të përshpejtojë celularin tuaj

POS dhe iniciativa pakicë.

Përfitimet e të prekurit informatikë kanë zgjeruar edhe më tej rritjen e shikoni xhiros dhe përshpejtimin  e re

Trajnimi i asociuar, përtërij dhe zhvillimin ofertat e reja me pakicë dhe përvojat markë interaktive, duke përfshirë: pikën e shërbimit,

hotele, vende dëfrimi, dhe restorante, konsumatorëve udhëzuar pazar, Signage digjitale interaktive, konsumatorëve ballafaqohet tregon,

dyqanet virtuale.

Ne jemi pakicë profesionale, e ndërtuar për kontakt:

1.Profesionale Grade: komponentet premium ju mund të besimit, ndërtuar për të kaluar.

2.Long Life: Disponueshmëria e zgjeruar për të përqafuar standardizimit dhe rifreskoni tuaja cikle.

3. Flexible:  portofoli më i madh i sistemeve prekje, i mbështetur nga një suitë të plotë e shoferëve të integruara dhe ngjyra-përputhet, fushë-installable periferikësh.

Le të merrni përhapjen filluar të risive përvojën tuaj në pazar - të drejtë tani!


Send your message to us:

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
WhatsApp Online Chat !