Na kontaktoni

Chengdu Zenghong Sci-Tech Co., Ltd

Adresë

Room C602, ndërtimin e një, No.898 baicao Road, Chengdu, Sichuan, PR.China

Tel

+ 86-28-87481593

Whatsapp / Wechat

+ 86-13980949460

Send your message to us:

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

Send your message to us:

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
WhatsApp Online Chat !