Мало и ресторан

Допир Solutions Подобрување на искуства на мало

图片 2

Touchdisplays е давател сигурен допир решение за системот на мало, им обезбеди на клиентите со модерен,

висок квалитет, долг живот, сигурна употреба дизајн на производи околу часовникот.

Допир-от решенија од Touchdisplays помогне за подобрување на искуство купувачот и оптимизација на процесот низ

водечки  трговците од целиот свет. Во продавница системи имаме неодамна претстави ќе помогне да се забрза вашиот мобилен

POS и иницијативи на мало.

Придобивките на допир компјутери се прошири и надвор од зголемување проверете автопат и забрзување на  нови

соработник за обука, иновираат и да развијат нови жртви на мало и интерактивни искуства бренд, вклучувајќи: точка на услугата,

хотели, забавни сцени и ресторани, клиент водени шопинг, интерактивни дигитални signage, дисплеи на клиентите со кои се соочува,

виртуелни продавници.

Ние сме професионални мало, изградена за контакт:

1.Professional одделение: Премиум компоненти можете да им верувате, изграден за да трае.

2.Long живот: продолжена достапност да ги прифатат вашите стандардизација и освежување циклуси.

3. Флексибилни:  најголемиот портфолио на допир системи, поддржан од страна на целосен пакет на интегрирани возачи и боја исти, поле инсталираат уреди.

Ајде да започнеме дифузијата на иновациите вашата шопинг искуство - во моментов!


Send your message to us:

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
WhatsApp Online Chat !