me porosi

Një ide e një-e-nje-lloj për zgjidhje tuaj

 

图片 8图片 9

Për konfigurimin unike të nevojshme për të përmbushur nevojat tuaja specifike, të përfitojnë nga përvoja jonë për të  projektimit të produktit që ju dëshironi.

Zgjidhje Touchdisplays Custom grup ofron një pasuri e opsioneve customization.

● madhësive të ndryshme dhe konfigurimin

● përfundon Custom

● etiketimi Private

● zonë Display

● nënshkrimin dhe mbrojtur

● kabllove speciale

● Në shtëpi prototyping

● Dëshmi-e-konceptit modele

● performancë të lartë me kosto

● Certifikatat Global Agency: UL, CSA, kultura, FCC, CE, CISPR, CTICK, VDE, dhe TUV


Send your message to us:

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
WhatsApp Online Chat !