Прилагодено

Еден-на-еден вид идеја за вашиот решение

 

图片 8图片 9

За уникатни конфигурации потребни за задоволување на вашите специфични потреби, ги искористат предностите на нашето искуство за  дизајн на производ што го сакате.

Touchdisplays Прилагодено решенија група нуди богатство на опции за персонализација.

● Различни големини и конфигурации

● Прилагодено бои

● Приватни етикетирање

● Екран област

● Запечатување и заштитен

● Специјални кабли

● Во куќата Текара

● модели Доказ за концепт

● Висока цена перформанси

● Глобална сертификати агенција: UL, CSA, CUL, FCC, CE, CISPR, CTICK, VDE, и TUV


Send your message to us:

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
WhatsApp Online Chat !