Второ Покажува

Преглед

ACCESSORIES

SPECIFICATION

спецификација

Контактирајте не

Мали димензии,, флексибилни touchcpmputers мало-hardended

400: 1 сооднос на контрастот, и светлината 400-гнида (LCD панел)

Долготрајни циклус на производот-комплет

Монтажа опции, вклучувајќи задни-приклучок и VESA планината

Висок квалитет на панел со агол на гледање од 140 x 130

Факултативна пред монтирање и решетката монтирање bezelsI

Предниот bezel бидат запечатени IP64 опционални

Целосно RoHS согласност

Точно Стан Проектирани капацитивни мулти-допир технологија


 • Претходна:
 • Следно:

 • Второ Display.pdf

  Send your message to us:

  Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас

  Send your message to us:

  Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
  WhatsApp Online Chat !