FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Q1.0EM / ODM.

- Po, OEM / ODM janë në dispozicion, etiketë mbështetje LOGO rregulloje.

Q2.Are jeni një prodhues?

- Po, ne jemi një prodhues, mbi 15 vjet eksperiencë në këtë fushë, fabrika jonë është e vendosur në Chengdu, Kinë.

Q3.How do të kontrollojë cilësinë e produktit?

- Ne në mënyrë rigoroze të kontrollit çdo detaj të prodhimit, dhe çdo produkt është inspektuar një nga një nga ekipi QC tonë para lindjes.

Q4.Whether çmim të arsyeshëm?

- Me fabrikën, ne premtimin për të siguruar çmim të arsyeshëm dhe me kosto efektive.

Q5.Can të më thoni diçka për materialet e produktit dhe mjeshtëri?

- Ne e pranojmë materiale të mbrojtjes së mjedisit, dhe ata janë të padëmshme për furnizuesit e njeriut being.Our e pikturë llak, bordi kryesor, ekran me prekje dhe kështu me radhë të bashkëpunojnë me markë të famshme Philips, Siemens, Samsung, Hitachi dhe kështu me radhë.

Duan të punojnë me ne?


Send your message to us:

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
WhatsApp Online Chat !