Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Q1.0EM / ODM.

- Да, OEM / ODM се достапни, етикета поддршка ЛОГО прилагодите.

Q2.Are ќе производител?

- Да, ние сме производител, повеќе од 15 години искуство во оваа област, нашата фабрика се наоѓа во Ченгду, Кина.

Q3.How ќе го контролираат квалитетот на производот?

- Ние строго го контролира секој детал на производство, како и секој производ е прегледано еден по еден од страна на нашиот тим КК пред породувањето.

Q4.Whether цената разумни?

- Со фабриката, ние ветуваме да обезбеди разумни и ефективни цена.

Q5.Can да ми кажете нешто за производот материјали и изработка?

- Ние донесе материјали заштита на животната средина, и тие се безопасни за човечкото being.Our снабдувач на спреј сликарство, главниот одбор, екран на допир и така натаму соработува со познатиот бренд Philips, Siemens, LG, Hitachi и така натаму.

Сакаат да работат со САД?


Send your message to us:

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
WhatsApp Online Chat !